Multiteka.pl

0,00 zł
Strona głównaKoszt dostawy
e-Płatności
Współpracujemy z:
 


Koszt dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem: firmy kurierskiej, paczkomatów InPost lub Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany następującymi kosztami dostawy:

Opłata za przesyłkę zamówienia .

Sposób dostawy

Koszt dostawy

Czas dostawy

Poczta Polska

w zależności od wagi i rozmiaru (5,00 - 20,00zł)

zazwyczaj 2-5 dni roboczych

Przesyłka kurierska

    18,00 zł  do 30 kg

następny dzień roboczy
po wysyłce paczki z magazynu

Paczkomaty 24/7  9,99 zł                              2 dni  /gabaryt A /

                             13,00zł                              2 dni  /gabaryt B /

                             15,00zł                              2 dni  /gabaryt C /

 * Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłane są wyłącznie zamówienia, których wartość nie przekracza 200 zł oraz nie charakteryzują się dużą wagą lub gabarytami.

**Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Dodatkowa opłata zależna od wybranej formy płatności.

Forma płatności

Wysokość opłaty

Za pobraniem

5 zł

Przelewem

0 zł

UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep MULTITEKA nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.