Multiteka.pl

0,00 zł
Strona głównaStrona o FIRMIE
e-Płatności
Współpracujemy z:
 


Strona o FIRMIE

PHU CEZAR
multiteka.pl


Jesteśmy firmą mieszcząca się w Katowicach. Działamy legalnie, dlatego do każdej przesyłki dołączony jest paragon lub faktura (na życzenie), nasze wystawiane przedmioty pochodzą z legalnego źródła, bezpośrednio od producentów i dystrybutorów - NIE SPRZEDAJEMY PRZEDMIOTÓW Z TZW. DRUGIEGO OBIEGU, które nie są dostarczane przez oficjalnych dystrybutorów (przypadki takie mają miejsce na akcjach z bardzo zaniżonymi cenami, gdy wystawiający tłumaczy że nabył przedmioty od "innych osób prywatnych" - najczęściej są to przedmioty z nielegalnego źródła - polecam pytać sprzedawców o źródło pochodzenia przedmiotu).

Koszty wysyłek są na naszych aukcjach naliczane rzetelnie i odzwierciedlają faktycznie ponoszone nakłady na wysłanie wylicytowanego przedmiotu. Nie naliczamy wyższych kosztów wysyłki, aby ukryć faktyczną cenę produktu, jak to robią niektórzy nieuczciwi sprzedawcy. Aby zobaczyć faktyczną cenę za jaką kupujesz zawsze sprawdź koszt zakupu razem z wysyłką.

Wysyłki realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz firmy kurierskiej UPS. W koszcie przesyłki doliczony jest koszt opakowania.

Preferujemy wysyłki kurierem UPS. W tym przypadku przesyłka trafia do odbiory już na drugi dzień roboczy po nadaniu i jest to pewny dostawca.
Zamówiony towar wysyłamy również poprzez sieć paczkomatów InPost.
W takim przypadku towar trafia do paczkomatu odbiorcy w czasie 2-3 dni
roboczych.
Wysyłki poprzez Pocztę Polską realizowane są listem poleconym lub paczką. Dopuszczamy możliwość wysyłki listem zwykłym ekonomicznym - w takim przypadku pełna ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA UTRATĘ przesyłki przez pocztę przechodzi na kupującego ! W takim razie bardzo prosimy o wysłanie maila z deklaracją wyboru listu ekonomicznego jako formy przesyłki!

Wysyłki realizowane są (jeżeli nie wystąpią nieprzewidziane utrudnienia) w ciągu 24-48H od zaksięgowania wpłaty na konto. Przesyłki pobraniowe realizowane są do 2 dni roboczych od wylicytowania przedmiotu. Oczywiście istnieje możliwość odbioru osobistego.

Dane kontaktowe:
PHU Cezar
Tysiąclecia 90/153
40-871 Katowice
NIP: 634-100-66-27

email: phucezar@gazeta.pl
tel: 505902515
Konto bankowe: MBank konto nr 24 1140 2004 0000 3302 7664 3590

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.